/   Proč chtít grafika na volné noze?

Proč chtít grafika na volné noze?

 1. Osobní přístup

  Komunikujete vždy přímo se mnou, tedy s grafikem realizujícím váš projekt. Žádný váš požadavek nejde přes obchodníka ani šéfa grafického oddělení. Spolupráce je tedy přímočará a rychlá.

 2. Nižší náklady

  Nepotřebuji zaplatit sekretářku, account managera ani uklízečku. Vy platíte pouze za služby grafika.

 3. Flexibilita

  Jsem v rámci svých úředních hodin k dispozici téměř v reálném čase. Nemusíte dlouze čekat, až se váš jednoduchý požadavek dostane na řadu v helpdesku. 

 4. Nejvyšší možná kvalita

  Schovávat se za jméno firmy či oddělení, to u mě nehrozí. Má práce přímo vypovídá o mých individuálních kvalitách a tak vždy budu usilovat o to, aby byla na co nejvyšší úrovni. "Odfláknout" projekt si nemohu dovolit, i kdybych chtěl :).

 5. Inovace a svěží vítr

  Ve firmách či kreativních agenturách může po čase dojít k jakémusi ustrnutí na slušném standardu odvedené práce bez větších změn a kreativity. Nechci ve své práci stagnovat a tak sleduji aktuální trendy a neustále na sobě pracuji, abych vám mohl nabídnout to nejlepší.

 6. Kontinuita

  Často se v praxi stává, že je potřeba navázat na projekt, který byl realizován před nějakou (delší) dobou. U mě to není žádný problém - vždy přesně vím, co jsem pro koho dělal, jak jsem to dělal a jakým způsobem to lze jednoduše změnit.

 7. Rychlost dodání

  Grafické návrhy dodávám vždy v rámci předem dohodnutých termínů, které jsou mnohdy i řádově kratší, než termíny velkých agentur.